Hizmet Yeterlilik Belgesi

Ocak 2008 21

Hizmet yerinin imkanlarının ilgili Türk standardı ve/veya Türk Standartları Enstitüsü tarafından hazırlanmış olan kriterlere uygunluğunu gösteren ve akdedilen belgedir.

Devamı..

Hardox Wearparts®

Ocak 2013 21

Aşınma hizmeti merkezlerinden oluşan dünya çapında bir ağdır.Verimliliği ve servis ömrünü optimize ederek, sektörleri ayakta ve çalışır halde tutan aşınma parçaları ve aşınma çözümleri sağlar.

Devamı..

Kritere Uygunluk Belgesi

Mart 2008 21

Üzerine ve ambalajına konulduğu ürünlerin Türk Standartları Enstitüsü tarafından kabul edilen Kalite Faktör ve Değerlerine uygun imal edilip piyasaya arz edildiklerini belirten belgedir.

Devamı..

Uygunluk Deklarasyonu

Mart 2012 21

2005 yılında uygunluk değerlendirme faaliyetlerini yürütmek için Sistem Eğitim Ve Belgelendirme Ltd. Şti. unvanı ile İstanbul-Türkiye’ de kuruldu. 2005 ile 2009 yılları arasında faaliyetlerini yurt dışı menşeili belgelendirme ve eğitim kuruluşları ile işbirliği yaparak sürdürdü.

Devamı..

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş

Ağutos 2014 21

MAN’ın Almanya dışındaki ilk üretim tesisi olarak 1966 yılında faaliyete geçen MAN Türkiye, bugün “MAN’ın en büyük ve entegre otobüs fabrikası” konumundadır. 50 yıllık tecrübesiyle üstün bir başarıya sahiptir.

Devamı..

Sanayi Sicil Belgesi

Kasım 2006 21

Sanayi işletmelerine ve devamlı ve seri halde tamirat yapan işletmeler ile, elektrik veya diğer enerji üreten santraller, gemi inşaatı gibi büyük inşaat firmalarına Sanayi Bakanlığına bağlı Sanayi ve Ticaret İl Müdürlükleri aracılığıyla verilen belgedir.

Devamı..

Yerli Malı Belgesi

Eylül 2014 21

Sanayi sicil raporları ve kapasite raporları göz önünde bulundurularak, TOBB'a bağlı odalar ve borsalar tarafından sadece yerli üreticilere verilen bir belgedir ve ilgili ürünün Türk ürünü olduğunu göstermektedir.

Devamı..

Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

Ocak 2013 21

ISO 9000 standartları, bir kuruluşta kalite sistemi kurmak için ya da mevcut bir kalite sistemini değerlendirmek için kullanılan bir kalite güvence modelidir.Bunu sağlayan standartlar bütünü ISO 9000 standardıdır.

Devamı..

Hardox In My Body®

Mart 2008 21

Çok amaçlı bir aşınma levhadır.Oxelösund'da geliştirilen su verilmiş ve menevişlenmiş bir aşınma levhadır.1970 yılında piyasaya sunulmuştur.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirilmiştir.

Devamı..

Biz bir aileyiz Kaliteyi üreten..

Kartallar Sac Servis Merkezi sektöründe kalitesini kanıtlamış ve ürünlerini global sertifikalarla standardize etmiş çözüm ortaklarının geniş ürün yelpazesini size sunmaktadır.